התמחות

מתמחה למחלקת שיווק וקשרי ממשל

המועמד המתאים יוביל פרויקטים ויסייע בהשגת המטרות של המחלקה. במסגרת התפקיד יסייע בהפצת מחקרי וממצאי המרכז לקובעי מדיניות ומקבלי החלטות - בישראל ובעולם - כחלק מצוות השיווק וקשרי הממשל של המרכז. התפקיד כולל סיוע בהפצת ממצאי המחקר באמצעות פניה אישית ובאמצעות הרשת וזיהוי קובעי מדיניות המתעניינים בנושאים מסוימים וניסוח פניה אליהם. בחלק מהמקרים תתאפשר הצטרפות לפגישות עם קובעי מדיניות.

נושאים נוספים הכלולים בתפקיד: ניסוח וארגון פניה לבעלי תפקידים בישראל ובחו"ל לאחר פרסום מחקרים רלוונטיים. כתיבת תקצירים עבור בכירי המרכז לפני פגישות עם חברי כנסת, תיאום אירועים והרצאות עם אנשי ממשלה, פניה לשגרירויות, כתיבה ופרסום של חומרים ברשתות חברתיות, מעקב ודיווח על אירועים בכנסת ובמשרדי הממשלה, עזרה בהקמת אתר אינטרנט חדש, וסיוע במעקב ודיווח אחר ההשפעה של המרכז.

מרכז טאוב נותן למתמחים ההזדמנות להיות "דג גדול בבריכה קטנה" וליטול חלק בפעילות של גוף קטן בעל השפעה גדולה. שעות העבודה גמישות, ולמרות שהמשרה אינה בתשלום, למרכז חשוב להדריך ולהנחות את המתמחים ולהקנות להם כלים חשובים שיוכלו לשמש אותם גם בעתיד. נשמח גם לתת את המסמכים הדרושים, אם אלה נדרשים לטובת נקודות  אקדמיות.

הדרישות להתמחות הן:

1) תלמיד לתואר ראשון או שני במקצוע רלוונטי – מדעי המדינה, כלכלה, תקשורת או תחום קרוב אחר. גם כאלו שסיימו לאחרונה את לימודיהם יכולים להגיש מועמדות.

2) יכולות תקשורת טובות, בכתב ובעל פה.

3) יכולת למידה מהירה

4) יכולת לעבוד בצורה עצמאית וכחלק מצוות

5) יכולת לעבודה מהירה ויעילה, תוך עמידה בלוחות זמנים

6) תשומת לב מצוינת לפרטים הקטנים

7) מרכז טאוב יושב בירושלים, ויהיה צורך להגיע למשרדים מעת לעת

אנא שלחו קורות חיים ומכתב נלווה לטובה כהן, בדוא"ל tovac@taubcenter.org.il

מרכז טאוב תומך בשוויון הזדמנויות בעבודה.