מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל מינה את גל בן דור למנהלת שיווק ותקשורת

מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל מינה את גל בן דור למנהלת שיווק ותקשורת

מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל הודיע כי מינה את גל בן דור לתפקיד מנהלת שיווק ותקשורת. המרכז העצמאי למחקר חברתי-כלכלי, שבסיסו בירושלים, מספק מבט-על מקצועי לציבור הישראלי ולמקבלי ההחלטות בתחומי הכלכלה והחברה.

 בן דור שימשה בשנתיים האחרונות כיועצת תקשורת ויועצת פרלמנטרית לחברי הכנסת פרופ' אבישי ברוורמן (העבודה) ונינו אבסדזה (קדימה). לפני כן ניהלה את עמותת צמ"ח – ציונות, מנהיגות, חינוך הפועלת למען החברה וצעירים בישראל. בתפקידה החדש במרכז טאוב בן דור תהיה אחראית על הקשר השוטף עם כלי התקשורת הישראלים והזרים בארץ, על קשרי הממשל, על ארגון ימי עיון וכנסים, על שיתוף פעולה בנושאי תוכן עם ארגונים רלוונטיים ועל הפצת המידע שמפיק המרכז בתחומי המחקר שלו (כלכלה, בריאות, חינוך, שוק העבודה ורווחה חברתית) באינטרנט וברשתות החברתיות.

 מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל הוא מוסד עצמאי ולא-מפלגתי למחקר חברתי-כלכלי. הצוותים הבין-תחומיים של המרכז – הכוללים חוקרים בולטים מהאקדמיה ומומחים מובילים מתחומי המדיניות – והצוות המקצועי .של המרכז עורכים מחקרים, ומגבשים המלצות למדיניות בסוגיות החברתיות-כלכליות המרכזיות שהמדינה ניצבת מולן